, ,

Mini Dron A9 4K HD

Te ndryshme

5,900L

MINI DRON A9 4K HD

Kontroll me ane te Wi-Fi: Realizoni transmetimin e videos në kohë reale duke lidhur aplikacionin celular me dronin Wifi.

Funksioni i kthimit automatik me një buton: droni mund të gjejë lehtësisht rrugën për në piken e nisjes.

Funksionet: fluturimi përpara / prapa, lart / poshtë,  majtas / djathtas, qendrimi pezull, ngritja / ulja me një buton.

Ka dy kamera me kend te gjere, me ane te te cilave mund te beni  fotografi dhe video me definicion të lartë 4K.

Me krahë të palosshëm, me madhësi të vogël, i lehtë për tu mbajtur. Trupi i quadcopter është bërë me material rezistent per jetegjatesi, qendrueshmeri dhe siguri per performance te larte pune.

Siguron funksionim të përshtatshëm dhe fluturim të qëndrueshëm për fillestarët.

Karakteristika

Bateria : 3.7V 600mAh

Koha e fluturimit: rreth 12-14 minuta

Koha e karikimit: rreth 120 minuta

Distanca e telekomandës: rreth 50 metra

Bateria e telekomandës: 3 * 1.5V

Madhësia e dronit i mbyllur: 19 * 10.5 * 6cm

Madhësia e zgjeruar: 32 * 19 * 6cm

Metoda e karikimit: Karikimi USB


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

SKU: vMini Dron A9 4K HD Kategori: , ,
brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat