,

DSP High Speed Hair Clipper Trimmer – Makine Qethje dhe Rroje


Specifika teknike

Brandi: DSP
Modeli: 90057
Voltazhi: 100-240V
Fuqia: 5 Watt
Koha e karikimit: 4 ore
Koha e perdorimit: 65 minuta
4 koka te mprehta dhe precize me madhesi: 3, 6, 9 dhe 12 mm

2,590L

Makine Qethje dhe Rroje – DSP 90057

DSP High Speed Hair Clipper Trimmer – Makine Qethje dhe Rroje

Tani modeli i flokeve dhe mjekres eshte ne doren tuaj. Fale kesaj makine ju keni mundesi te stiloni floket dhe mjekren ne gjatesine dhe stilin qe deshironi. Me 4 koka te levizshme dhe te mprehta 3, 6, 9 dhe 12 mm, ajo ofron nje performance precize dhe te shkelqyer te prerjes dhe ruajtjes.

Motori super i fuqishem dhe pa zhurme garanton shpejtesi maksimale dhe rezultate te prekshme. Lehtesia dhe prakticiteti ne perdorim e ben kete makine ideale edhe per perdorim shtepiak.

SKU: makine rroje qethese-dsp-90057 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Makine Qethje

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat