,

DSP KA9003 makineri per tharjen e perimeve dhe te frutave

DSP

4,500L

MAKINERI PER THARJEN E PERIMEVE DHE TE FRUTAVE

Kjo makineri eshte dehidratues i fuqishem ushqimor me 5 nivele.

Ka nje ventilator te montuar ne fund dhe ngrohja siguron ajer te qendrueshem per tharje optimale.

Eshte nje menyre e shpejte dhe e lehte per te bere ushqime te shijshme, te shendetshme si fruta te thata, apo mish i thate.

Makineria per tharjen e frutave dhe perimeve eshte e lehte per t’u perdorur dhe eshte me cilesi te larte.

Specifikat :

-Materiali: PP

-Me 5 ndarje

-Marka: DSP

– Tensioni: 220-240V~50/60Hz

-Fuqia: 240 W

-Kontrolli i temperatures: 40-75℃

-Madhesia: 260*240*220 mm


Blerje te sigurta dhe te shpejta ne Ibuy.al!

SKU: e232341 Kategori: ,
Pesha0.9 g/kg
LLoji

Pajisje Kuzhine

brands

DSP

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat