,

DSP KD5054 Pllake gatimi

DSP

2,200L

PLLAKE GATIMI DSP

Pllake gatimi teke me fuqi dalese 1500watt.

E pershtatshme per cdo tigan dhe tenxhere fale permasave kompakte.

Me kontroll te rregullueshem te temperatures fale butonit rrotullues, dhe drite per ndezjen/fikjen.

Specifikat :

-Pjate gatimi 185 mm

-Fuqia: 1500 W

-Drita treguese e ndezjes/fikjes

-Tensioni: 220-240V~50/60Hz

-Kontroll i rregullueshem i temperatures


Blerje te sigurta dhe te shpejta ne Ibuy.al!

SKU: e232336 Kategori: ,
LLoji

Pllake elektrike

brands

DSP

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat