, ,

Dyll depilimi me kokrriza – Film Wax Silk Simple Use Beauty


Sasia: 500 gram

Forma: Kokrizza

1,190L

DYLL DEPILIMI ME KOKRRIZA

Dyll depilimi me kokrriza – Film Wax Silk Simple Use Beauty

  • Film Wax Silk eshte i ndertuar nga perberes 100 % natyrale, pa kimikate dhe toksina
  • Pas depilimit lekura mbetet e bute, e lemuar dhe pa irritime
  • Ideale per largimin e qimeve edhe ne zonat me te veshtira, bikini, sqetulla, kembe, krahe etj
  • Heq plotesisht edhe qimet me te trasha dhe te forta
  • Lekura qendron e paster per 4- 6 jave dhe qimet pas depilimit dalin me te holla dhe te rralla
  • E testuar dermatologjikisht dhe e pershtatur per te gjitha llojet e lekures
  • Dizenjuar per qendra estetike dhe perdorim shtepiak
  • Praktik dhe i lehte ne perdorim
  • Me perberje ALOE VERA ushqen lekuren dhe e mban ate te paster dhe te bute
SKU: dyll depilimi-me kokrriza-film wax silk Kategori: , ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Dylle depilimi

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat