,

Dyll transparent ortodontik Ortho Wax Sunstar

Sunstar

Dyll ortodontik i cili aplikohet ne pjeset e implanteve dentare qe irritojne gojen tuaj duke vepruar si nje barriere mbrojtese.

1,000L

DYLL TRANSPARENT ORTODONTIK ORTHO WAX

Dyll transparent ortodontike Ortho Wax promovon mishra te shendetshem dhe nje jete te shendetshme. Me vitamine E dhe aloe vera, ky dyll lehteson irritimin nga telat dhe implantet dentare.

Mbulon pjeset e mprehta te implanteve duke siguruar lehtesim nga acarimi dhe dhimbjet.

Rekomanduar nga profesionistet Ortho Wax parandalon dhe lehteson dhimbjen dhe shqetesimet qe ndonjehere shkaktohen nga aparatet ortodontike.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al

SKU: 0070942507233 Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
LLoji

Dyll

brands

Sunstar

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat