,

Earldom ET – W17 HDMI Converter

earldom

2,500L

EARLDOM ET – W17 HDMI CONVERTER

USB 3.0 eshte nje konvertues i pershtatur per regjistrimin e imazheve, marrjen e fotografive, transmetimin e drejtperdrejte nga tastierat e lojerave PC, kamera PS4 apo per video konferenca.

Ka nje dizajn kompakt, eshte shume i lehte per tu perdorur per laptop, PC, Macbook, telefon apo artikuj te tjere.

Pajisja permban nje softuer te specializuar per tu perputhur gjeresisht, softuare te specializuar per bizneset apo ndermarrjet, per lidhje te drejtperdrejta ose per video-konferenca.

Zbatohet shume thjeshte, mjafton ta vendosni pajisjen ne porten hyrese dhe ajo do kryeje funskionin e saj. Ne rast se, per shembull e perdorim ne nje klinike apo spital atehere mjafton ta lidhni USB me pajisjen mjekesore endoskopike apo ultrazanore dhe ajo do ruaje fotografite apo imazhet tuaja.

Materiali i saj cilesor prej alumini ben qe pajisja te jete shume rezistente.

Karakterisitikat

Rezolucioni i hyrjes: 4K 60Hz

Rezolucioni i daljes: 1080P

Modaliteti i daljes së videos: YUV, JPEG

I pershtatshem per formatet audio: L-PCM

Masat e konvertuesit jane: 65 x 20 x 10mm

 

 

 

 

 

 

SKU: Earldom ET-W17 | Hdmi to Usb 3.0 Kategori: ,
brands

earldom

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat