, ,

Earldom | Mbajtes Universal Magnetik per celularin


  • Ideal per te gjithe llojet e celulareve dhe makinat.
  • Ofron prakticitet dhe funksionalitet fantastik.
  • Material prej celiku.
  • Krijon levizje deri ne 360 grade.
  • Gjendet ne ngjyre e zeze.

900L

EARLDOM-MBAJTES UNIVERSAL PER CELULARIN

Mbajtesi universal per celularin ne makine ka nje force magnetike terheqese shume te madhe.

Ruajtesi perputhet me te gjitha llojet e telefonave qe kane nje ekran me madhesi  6.5 inch.

Kete mbajtes mund ta drejtoni deri ne 360 grade shume lehte sipas deshires suaj aty ku keni pamjen me te qarte te celularit tuaj.

mbajtes magnetic universal per makinen bli online iBuy alEdhe nese makina juaj eshte duke vozitur ne nje terren jo te mire edhe ndoshta ka lekundje te medha, ajo perseri nuk e lejon telefonin te rreshqase.

Pershtatet ne cilendo makine, pasi ka nje dizajn minimal edhe shume elegant edhe fine.

SPECIFIKAT

Ideal per te gjithe llojet e celulareve dhe makinat.

Ofron prakticitet dhe funksionalitet fantastik.

Material prej celiku.

Krijon levizje deri ne 360 grade.

Gjendet ne ngjyre e zeze.

Bli Mire, Bli Online ne IBuy.al

SKU: K-200720-003 Kategori: , ,
Pesha0.3 g/kg
color

Black

LLoji

Mbajtese Celulari

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat