,

Mbajtese universale magnetike Celulari Baseus

Baseus

1,000L

Mbajtese universale magnetike Celulari Baseus

Mbajtese universale magnetike Celulari Baseus

Cilesimet Kryesore | 
  • Dizajn i rehatshem dhe kompakt.
  • Ndertuar me materiale cilezor dhe rezistente.
  • Mbani te sigurte telefonat tuaj.
  • Rrotullim 360 grade.
  • Siperfaqe kontakti e bute per mbrojtje te smartphone-it tuaj.
 
Specifikimet  | 
Marka | Baseus
Modeli | SUGENT-HQ01
Materiali | Magnet, alumin, silikon
SKU: mbajtese-universa-mahnetike-telefoni-baseus-SUGENT-HQ01 Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Baseus

LLoji

Mbajtese Celulari

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat