, , ,

EarPods Lightning Connector


1,500L

EARPODS LIGHTNING CONNECTOR

I thoni lamtumirë shqetësimit të zhurmës, me këto kufje mund të dëgjoni përmbajtjen audio me qartësi dhe pastërti, larg zhurmës ndërsa bëni telefonata.

Kaloni momentet më argetuese ndërsa ushtroni ose bëni aktivitete të përditshme  duke dëgjuar kenget e preferuara.

Kufjet me fishe vijnë në një larmi formash dhe dizajnesh që përputhen me përdorimet dhe dëshirat tuaja.

Altoparlantët brenda EarPods janë krijuar për të maksimizuar prodhimin e zërit dhe për të minimizuar humbjen e zërit.

Funksionon me të gjitha pajisjet që  mbështesin IOS 10 ose më lart, iPod touch, iPad dhe iPhone.

Karakteristika

Mund të lidhni kufjet me telefonat, tablet ose iPod etj.

Kompakte dhe shume praktike per perditshmeri.

Tingull i pastër dhe i qarte.

Projektuar në forma perfekte per tiu pershtatur veshit.


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

 

 

SKU: EarPods Lightning Connector Kategori: , , ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat