-22%
, ,

Ekspres kafeje Finlux Fem 1793 ne shitje online

Finlux

Kapaciteti i depozites 1.6l
Fuqia 850W
Valvule per uje dhe avull te nxehte
Mbrojtje nga mbinxehja

 

10,900L 13,900L

EKSPRES FINLUX FEM 1793

Ekspresi i kafese Finlux vjen per ju ne iBuy.al

Cilesia e larte e produktit e ben kete ekspresin me te mire ne treg

Cilesi e larte e celikut dhe materiale superiore ndaj te gjitha ekspreseve te tjera

Funksionon me kafe pluhur dhe mund te beni rreth 100 kafe nga nje kg kafe e blere

Njesoj si ne nje lokal por vetem me 10% te vleres

 

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: ekspres-finlux-fem-1793 Kategori: , , Etiketë:
Pesha4.3 g/kg
brands

Finlux

LLoji

Ekspres Kafeje

Fuqia

850W

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat