,

Ekspres Kafeje First Austria FA-5476-1 – Express Cafe Online

First Austria

  • Fuqia 1050 Watt
  • Tensioni 220 Volt
  • Presioni i pompes 15 Bar
  • Me filtra per nje ose dy filxhane kafeje
  • Dimensionet 18.5 cm x 27 cm x 29 cm
  • Mund te krijoni shkume qumeshti
  • Ne gjendje te bluar, jo me kapsula

11,890L

Ekspres Kafeje First Austria FA-5476-1 – Express Cafe Online

Ekspres Kafeje First Austria AL Express Cafe Online

Ideale per te gjithe adhuruesit e kafes

Praktike per mengjesin, e pergatisni kafen ne shtepi shpejt dhe me super cilesi

E pershtatshme per tu instaluar ne shtepi ose bar

Rimbushje e lehte e pluhurit te kafes, ujit ose zbrazjes se filtrit

Me hapesire per te vendosur filxhanet ne pjesen e saj te siperme dhe per te mbajtur kuzhinen dhe paisjen e sistemuar

EKSPRES KAFEJE FIRST AUSTRIA

Product description

MACHINE ESPRESSO, 15bar 1050W, FIRST FA-5476-1
– Vapor pressure system for preparing espresso
– Nozzle steam
– Removable stainless steel filter + pad filter
– Power light
– Power switch
– Safety valve
– Capacity: 1,25litra
– Power: 1050W, -15 bar

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: Ekspres Kafeje-First Austria-FA54761 Kategori: ,
Pesha0.4 g/kg
LLoji

Ekspres Kafeje

brands

First Austria

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat