Electric Mosquito Killer – Vrases elektrik per mushkonja


 • Materiali: ABS me rrjete alumini
 • E pershtatshme per cdo lloj ambienti
 • Permasat e vraseses : Rreth 505x220mm
 • Permasat e rrjetes : Rreth 80x75mm
 • Tension: 3000V
 • Fuqia: 5WATT

1,900L

VRASESI ELEKTRIK PER MUSHKONJAT

Kjo pajisje mundeson qe mos te keni me mushkonja apo insekte te ndryshme neper ambientet tuaja. E domosdoshme sidomos ne dite e veres ku shfaqen mushkonjat neper shtepi.

ZHDUKNI MUSHKONJAT DHE INSEKTET 

Ky produkt i vret ne menyren me perfekte mushonjat qe jane shume te bezdisshme per ju dhe per gjithe familjen. Kjo pajisje perbehet nga dritat LED te cilat terheqin shume mushkonjat apo insektet kjo gje e ben me te lehte per ti vrare ato.

Vrasesi i mushkonjave punon me energji elektrike ku mund te karikohet nepermjet nje porte USB-je edhe me pajisjet e tjera. Produkti funksionon shume shpejte dhe perbehet me indikatore te cilet tregojne nese ajo po karikohet ose jo.

Me nje material plastike ABS kurse tek pjesa e rrjetes perbehet nga alumini, vrasesi i mushkonjave ka nje efektivitet e nje qendrueshmerine te larte.

SPECIFIKATVrases elektrik per mushkonja bli online iBuy.al

 • Materiali plastike ABS kualitativ
 • Ngjyre : Roze e lehte edhe e bardhe
 • Dimensioni i vraseses : Rreth 505x220mm
 • Dimensioni i rrjetes : Rreth 80x75mm
 • Peshe e lehte per ta mbajtur ne dore
 • Punon me bateri te rikarikueshme

Bli Online ne iBuy.al dhe paguaj ne dorezim.

SKU: ECC-20620-043 Kategori:
Pesha1 g/kg
LLoji

Vraseses mushkonjash

color

Rose, White

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat