,

Electric Water Pump KT-012 – Pompe Uji Automatike


 • Funksionon ne menyre mekanike
 • Tensioni i vleresuar: 5 (V)
 • Fuqia : 4 (W)
 • Frekuenca : 50 (Hz)
 • Ngjyrat: E bardha, e Zeza
 • Madhesia: 130 * 75 mm

1,200L

POMPE UJI ELEKTRIKE

E projektuar per prodhimin e uji ne menyre te shendetshme per te gjithe anetare e familjes tuaj. Ne eshte me e nevojshme te shqetesoheni per bakteret ose per papasteritite qe ka uji i cezmes.

Pompe uji ideaur per prodhimin e nje uji te shendetshem per ju dhe te gjithe pjestaret e familjes suaj.

Me nje dizajn modern e praktike njekohesisht kjo pajisje mund te instalohet shume lehte edhe ka nje funksion te madhe ne prodhimin e ujit te paster e me nje cilesi maksimale.

POMPE UJI ME DRITE LED

Pompa e ujit eshte e pajisur me nje drite LED e cila duke qarte sepse jep nje shkelqim te fuqishem. Me nje material teper cilesore ku punon me bateri edhe mund te karikohet.

Kjo pajisje punon deri ne 3-4 ore pa karikim ne menyre te shpejte edhe pa nderprerje.

Nuk duhet te mungoje ne kuzhinen tuaj se eshte nje produkt i domosdoshem per nje jete te shendetshme te gjithe pjestareve te familjes suaj.

SPECIFIKAT 

 • Modeli: KT-012
 • Menyra e funksionimit: mekanike
 • Tensioni : 5 (V)
 • Fuqia : 4 (W)
 • Frekuenca e vleresuar: 50 (Hz)
 • Madhesia: 130 * 75 mm

Bli online ne iBuy.al dhe paguaj ne dorezim.

SKU: KT-012 Kategori: ,
Pesha0.3 g/kg
LLoji

Pompe

color

White

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat