, ,

Electronic Blood Pressure Monitor – Aparat tensioni elektronik


2,500L

ELECTRONIC BLOOD PRESSURE MONITOR – APARAT TENSIONI ELEKTRONIK

Mikrokompjuter inteligjent

Aparat mates ideal për të përcaktuar rrahjet e zemrës dhe presionin e gjakut të njeriut.

Përdoret me mënyrën e vendosjes lehtesisht tek krahu dhe pajisja do mate  presionin e gjakut, prisni për pak kohë për të kuptuar rezultatin përfundimtar.

Lehtë për t’u përdorur

Thjesht vendoseni këtë pajisje në krah dhe ndizeni. Gjetjet do të jenë të sakta në disa momente.

Antimikrobakterial

Përdorimi i materialeve unike  që nuk lejojne mikrobet në mënyrë që  të përdoren në mënyrë të sigurt vazhdimisht.

Matja e saktë

Ky monitor i presionit të gjakut do të gjenerojë informacion të saktë në mënyrë që të zbuloni rezultatet e testit.

I pajisur me ekran dixhital qe nxjerr matjet e sakta nepak sekonda.

Paketa përfshin:

1 x Monitorues Elektronik i Presionit të gjakut (X-180)

1 x Manual përdorimi

I lehte ne perdorim, monitoroni vete dhe ne cdo kohe presionin e gjakut dhe mbajeni ate ne kontroll.

Praktik, e merrni kudo me vete kur keni nevoje.

Eshte i pershtatshem per cdo individ, fale diametrit te krahut ai ofron lirshmeri ne perdorim.

Paisje e testuar per cilesi dhe matje te sakta.

Specifika:

Furnizimi me energji elektrike: DC 6V (bateri 4x AAA)

Përmasat: 9,8x 12,6x 6,0 cm

Diapazoni i matjes:

Presioni: 0-299mmHg

Pulsi: 40-200 Pulsi / Min

Presioni: + -3mmHg

Shkalla e pulsit: brenda + -5%

Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

SKU: Electronic Blood Pressure Monitor - Aparat tensioni elektronik Kategori: , ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat