, , ,

Electric Hot Plate- Vater gatimi elektrike

Te ndryshme

1,490L

ELECTRIC HOT PLATE – VATER GATIMI ELEKTRIKE 

Nje pianure elektrike  e vogel me nje pllake, e cila ju vjen ne ndihme per gatimin e shpejte te supes apo gjelles tuaj.

Me dizajn praktik dhe komod per cdo ambient, ka indikatorin tregues te ndezjes.

Nuk i demton enet e kuzhines, mund te vendosni mbi te tigan apo tenxhere cfaredo

Ka permasa kompakte dhe eshte e lehte per ta levizur dhe zhvendosur.

Dimensionet gjerësia x thellësi x lartësi jane  247 x 283 x 81 mm.

Hyrja maksimale e fuqisë: 1,500 W.

Ka baze te qendrueshme me kembeza qe nuk rreshqasin dhe sistem mbrojtes nga mbinxehja.

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

SKU: vater-gatimi-elektrike Kategori: , , ,
brands

Te ndryshme

color

White

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat