Elektrik Dore Portativ – Solar Portable Light


990L

ELEKTRIK DORE – TJ 3599B

Elektrik Dore Portativ – Solar Portable Light

  • Elektrik dore me dizanj ergonomik, i lehte per tu mbajtur dhe perdorur ne cdo kohe
  • Portativ dhe i lehte per tu marre kudo me vete.
  • I pershtatshem per t’u perdorur ne aktivitete te ndryshme ne natyre si: shetitje, kampe, ngjitje malore, piknik, peshkim etj.
  • Material i qendrueshem me ndricim te fuqishem
  • Mund te perdoret edhe si vegel pune
  • Solar, karikohet permes energjise diellore ose permes energjise elektrike me USB
  • Sistem i ndricimit tc urgjences: drite alarmi te kuqe per përdorim ne raste urgjence ose aksidente
SKU: L349-elektrik dore portativ-TJ 3599B Kategori:
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Elektrik Dore

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat