, ,

Elektrik dore – Ultra Bright Led Torch – Bli Online

Te ndryshme

  • Elektrik dore.
  • Perbehet me drit LED.
  • Material plastik.
  • Perdoret ne shtepi apo neper udhetime.

1,800L

ELEKTRIK DORE – ULTRABRIGHT LED TORCH 

Elektrik portable Ultra Bright Led Torch ka ndricim fantastik ku ju ndodheni ne ambiente me pak drite ose ne erresire totale.

elektrik portable ultra bright led torch bli online ne iBuy alElektrik i cili menaxhohet lehte me doren tuaj pasi eshte ideaur posacerisht i atille.

Perfekte per ecje te gjate ne kembe apo per udhetime te ndryshme.

ELEKTRIK I THJESHT PORTATIV ME DRITE LED

Eletriku i thjesht portativ i cili mund te perdoret ne vende te cilat nuk i njihni mire ehde keni nevoje per orientim.

Ky elektrik e kryen me se miri ndricim e shtepise tuaj atehere kur energjia nderpritet dhe ju mund ta perdorni ate per te mos ju munguar asnjehere drita.

 

Perbehet nga materiali i plastikes cilesore e cila eshte teper rezistente edhe e padeportueshme nga uji.

Paisjen mund ta ndizni me ane te nje butoni i cili sherben per funksionimin ose fikjen e tij.

Ideaur per je doreze ergometrike e cila e ben me te thjeshte kete elektrik per t’u mbajtur ne dore.


Bli online ne iBuy.al me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

SKU: U-205-006 Kategori: , ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Te ndryshme

color

Black

LLoji

Elektrik Dore

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat