Elektrik Koke – Headlamp Led

Gjendje:

5 ne stok


1,490L

5 ne stok

ELEKTRIK KOKE – HEADLAMP LED 

Fenerë LED me drita LED me XPE + COB LED.

I papërshkueshëm nga spërkatjet e ujit  dhe magnetik.

Bateria e integruar mund të rimbushet përmes kabllit USB i cili përfshihet në fushën e dorëzimit.

I lehtë për t’u përdorur dhe për tu mbajtur.  Shirit i rregullueshëm fale modelit ergonomik.

I përshtatshëm për aktivitete në natyrë të tilla si kampe, hiking, shëtitje natën, peshkim, eksplorim shpellash, etj.

Pesha përfshirë baterinë vetëm afro 85 g.

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

SKU: 7882375154327 Kategori:

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat