,

EMS Hips Trainer – Tonifikues dhe masaxhues per muskujt

Te ndryshme

  • Paisje fitnes: Hips Trainer
  • Lloji: Tonifikim per trupin dhe Masazhues
  • Bateri: 1.5VÂ
  • Dalja: 9.8mA
  • Koha e veprimit :12 Minutes
  • Frekuenca: 1-100Hz
  • Permasat : 25.5×20.5cm

1,690L

EMS HIPS TRAINER – TONIFIKUES PER VITHET

Tonifikues i cili ju formon te pasme me shume forma pa pasur nevoje te beni palester.

Brenda pak diteve ju mund te arrini forma fantastike.

Tonifikuesi inteligjent Ems Hips Trainer ndryshe nga cdo perpjekje tjeter qe beni per nje trup te tonifikuar jep rezultate mbreselense.

TONIFIKUES EDHE MASAZHUES – EMS HIPS TRAINER

Tonifikuesi vepron ne te njejten kohe edhe si masazhues. Ai i vendos ne levizje muskujt tuaj por edhe i shlodh ata duke mos i lejuar te qendrojne te ngurte.

Paisja EMS nuk vepron vetem ne zonen e vitheve, ju mund ta vendosni ate kudo qe e keni te nevojshme ne trupin tuaj.

Ju ndihmon të tonifikoni, shtrëngoni dhe forconi vithet dhe ju dhuron format që keni dëshiruar gjithmonë!

Nuk ka nevoje te shkoni ne palester, ju mund te sterviteni edhe nga shtepia, vete , duke marre rezultat me te mire edhe efikas qe ndoshta deri me tani palestra nuk ua ka dhene.

Me 15 nivele stimulimi, te cilat i rregulloni lehtesisht fale butonave qe gjenden ne paisje.

Produkti fiket automatikisht nese nuk eshte i fiksuar mire ne trup, keshtu edhe ju jeni me te sigurt per rezultatin pasi ajo nuk do te funksionoje nese nuk vepron me trupin tuaj.tonifikues hips ems buy online in iBuy al

SPECIFIKAT

Dergon sinjale te menjehershme ne trup.

Ju ndihmon te humbni dhjamin e tepert.

Mund ta perdorni edhe kur beni aktivitete te tjera ne te njejten kohe.

Ben qe muskujt te tkurren edhe te relaksohen ritmikisht.

Lehteson dhimbjen e muskujve.

Punon me 2 bateri te llojit : AAA.


Blerje Online vetem ne iBuy.al | Aty ku cilesia eshte e garantuar.

SKU: tonikues-per-vithet Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Te ndryshme

color

Black

LLoji

Tonifikues

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat