,

Ene gatimi prej graniti 4 cope – JIO Coating Cookware Set Online


6,990L

Ene gatimi prej graniti 4 cope – JIO Coating Cookware Set Online

Ene gatimi prej graniti 4 cope – JIO Coating Cookware Set Online

Dizenjuar per gatime te shijshme dhe te shendetshme

Seti perfshin 4 ene gatimi:

Tenxhere normale me diameter 24 cm

Tenxhere e ceket me diameter 24 cm

Tigan me diameter 18 cm

Tigan pa kapak me diamer 24 cm

Prodhuar nga graniti cilesor, tenxheret e markes JIO shperndajne nxehtesine ne menyre te njetrajtshme dhe ruajne vlerat ushqyese te gatimit

Kombinim i granitit dhe aluminit cilesor

Doreza ergonomike dhe rezistente ndaj nxehtesise, edhe kur tenxherja eshte ne zjarr dhe e nxehte, doreza ruajne temperaturen normale

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: ene graniti-4 cope-JIO Kategori: ,
LLoji

Ene Kuzhine

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat