,

Ene kuzhine per femije – Set per Vajza – Sofia The First


  • Seti permban:
  • 1 filxhan
  • 1 tas
  • 1 pjate te ceket

1,000L

SET PER VAJZA – PRINCESHE SOFIA

Ene kuzhine per femije – Set per Vajza – Sofia The First

  • Kthejini vaktet e ushqimit te femijeve tuaj ne argetim me vete. Personazhet e tyre te preferuar dhe idhujt e tyre televizive tani do i shoqerojne kudo. Ata vijne te dizenjuar ne filxhane, pjata dhe tasa ushqimi.
  • Seriali per femije  “Sofia The First” dhe personazhi kryesor i saj, Princeshe Sofia jane stampuar ne kete set ushqimi, i cili me siguri do te jete dhurata me e bukur per vajzat e vogla.
  • Seti eshte i ndertuar nga porcelani i cilesise se larte, jo toksik dhe jo i demshem per shendetin
SKU: set per femije-sofia the first Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Pajisje Kuzhine

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat