,

Ene porcelani per femije – Masha and the Bear Set


1,000L

ENE PER FEMIJE – MASHA AND THE BEAR

Ene porcelani per femije – Masha and the Bear Set

  • Kthejini vaktet e ushqimit te femijeve tuaj ne argetim me vete. Personazhet e tyre te preferuar dhe idhujt e tyre televizive tani do i shoqerojne kudo. Ata vijne te dizenjuar ne filxhane, pjata dhe tasa ushqimi.
  • Seriali per femije  “Masha and The Bear” dhe personazhi kryesor i saj, vogelushja Masha jane stampuar ne kete set ushqimi, i cili me siguri do te jete dhurata me e bukur per vajzat dhe djemte tuaj
  • Seti eshte i ndertuar nga porcelani i cilesise se larte, jo toksik dhe jo i demshem per shendetin
SKU: set per femije-masha and the bear Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Pajisje Kuzhine

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat