, , ,

Epilator per femra – Silk Epil 3


4,900L

EPILATOR PER FEMRA – SILK EPIL 3 

Epilatori perfekt per lekuren tuaj, shpejt lehte dhe pa dhimbje.

Dizajn praktik dhe shume komod, per tu perdorur. Koke e cila pershtatet mjaft mire me cdo pjese te trupit pa demtuar apo irrituar lekuren.

I pajisur me dy nivele shpejtesie dhe drite qe te mund te shihni dhe qimet me te vogla.

DEPILATOR BRAUN – SILK EPIL

Epilator me kokë rroje për gra dhe perfekt për persona fillestare, duke siguruar heqje të plote te qimeve.

Fale drites te epilatorit do te shihni dhe hiqni dhe qimet me te shkurtra qe depilatoret e tjere nuk arrijne ti kapin.

Tashme do te keni nje lekure te bute, pa qime shpejt dhe lehte me kte epilator. Jo vetem per pak dite por per jave me rradhe. 

Përshtatet me çdo kontur për një depilim efikas, madje edhe në zona të vështira si gju apo nën sqetull.

Kurseni kohe dhe shpenzime te teperta ne sallone bukurie dhe ore te gjata e te mundimshme per depilim me kete makine per femra.depilues femrash blerje online ibuy al

Epilatori do e lere lekuren tuaj te bute dhe te paster.

Mbajeni epilatorin ne kend te drejte dhe perdoreni ne anen e kundert te daljes se qimeve.

Ne vetem pak minuta do te keni nje lekure te depiluar dhe te bute.

Komoditet i shtuar fale masazhatorit te integruar.

Ky epilator përmban masazhatore të cilët stimulojnë lëkurën ndërsa ju hiqni qimet, duke e bërë depilimin shumë më të rehatshëm. 

Rezultate afatgjata falë sistemit me  20 piskatore te vogla qe heqin cdo qime nga rrenja.

 

Karakteristika: depilator femrash blerje online ibuy al

Energji e pakufizuar për të depiluar.

Performancë pa ndalesë me përdorim me kabllo. 

Heq qimet nga rrënja për një butësi të qëndrueshme.

Pajisur me sistem prej 20 piskatoresh te vogla.

Ka drite per ndricim dhe rrotulla masazhi.

Vjen me dy nivele shpejtesie.

Depilim i bute dhe ekstra efikas.


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

 

SKU: epilator-per-femra Kategori: , , ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat