,

External Battery – Baseus 18W PD+QC Quick Charge Bank


Fuqia: 18 W

Kapaciteti: 10000 mAh

Ngarkim i shpejte: PD 3.0 & QC 3.0

4 Ngjyra:

E zeze

E bardhe

Blu

Pink

2,390L

External Battery – BASEUS PPDMNA – 18 W

External Battery – Baseus 18W PD+QC Quick Charge Bank

  • Karikon shpejt dhe ne menyre te sigurt telefonin dhe paisjet e ndryshme, pa nevojen e prizes elektrike
  • Mund te karikoni 2 paisje njekohesisht shpejt dhe ne menyre te sigurt
  • I ndertuar per tu marre kudo me vete ne udhetime, ne natyre dhe kudo qe nuk keni akses ne energji elektrike
  • Mbeshtetet ne teknologjine e ngarkimit te shpejte PD 3.0 & QC 3.0
  • Ndertuar nga aliazhi i aluminit rezistent ndaj nxehtesise dhe konsumit
  • I mbrojtur nga mbingarkesa, mbinxehja, qarku i shkurter dhe tensioni i larte
  • Dizanj super i hollle, modern dhe ne ngjyrat me IN te momentit
  • Cilesi dhe Siguri e certefikuar nga CE, FCC dhe RoHS
SKU: external battery-baseus-PPDMNA-18w Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Power Bank

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat