,

External Battery Baseus – Powerbank USB-C Quick Charge


2,490L

External Battery Baseus – USB-C

External Battery Baseus – Powerbank USB-C Quick Charge

  • Rimbush baterine shpejt dhe ne menyre te sigurt, edhe kur ndodheni ne levizje dhe nuk keni akses ne energji elektrike
  • Ndertuar nga material rezistent, jetegjate dhe i lehte ne perdorim
  • Kapaciteti i larte i baterise ju lejon te rimbushni baterine e telefoni disa here para se furnizuesi te karikohet
  • I mbrojtur dhe i sigurt nga rreziqe te tilla si: qarku i shkurter, mbinxehja dhe tensioni i larte
  • Me 3 porta, mund te karikoni 3 paisje ne te njejten kohe
  • Universal, perdoret per te gjitha llojet e telefonave, mjafton te dispononi fishen perkatese
  • Fale hyrjes Type C ju mund te karikoni edhe laptopin ose Macbook-un tuaj
  • Paisje e certefikuar nga FCC, CE dhe RoHS
SKU: external battery-baseus-USB-type C  Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Power Bank

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat