,

External Battery Charger – REMAX Power Box Mini ne shitje


 • Kapaciteti i baterise: 2600mAh
 • Lloji i baterise:: Polymer lithium battery
 • Hyrja: DC 5V/ 0.8A
 • Dalja:: DC 5V/ 1A
 • Ngjyra: E bardhe
 • Koha e karikimit: 1-2hours
 • Permasat 21 x 30 x 90 mm
 • Suporton: iPhone , iPad , iPod ,Mp3/Mp4 PSP,PDAs, kamera dixhitale, etj
 • Certifikuar nga: CE, FCC

590L

External Battery Charger – REMAX

External Battery Charger – REMAX Power Box Mini

 • Rimbush shpejt telefonin dhe paisjet e ndryshme pa nevojen e nje prize me korent
 • Mbron baterine nga rreziqet dhe demtimi gjate rimbushjes se paisjes
 • I shpejte ne ngarikimin e baterise
 •  Pershtatur per te gjitha llojet e telefonave/tabletave/paisjeve qe disponojne fishen perkatese
 • I sigurt nga mbingarkesa, mbinxehja, qarku i shkurter, tensioni i larte
 • I vogel dhe praktik dhe  komod ne perdorim
 • E merrni kudo, sidomos kur jeni ne levizje apo udhetime te gjata
 • Cilesi e garantuar nga mekanizma te fuqishem nderkombetare si: CE dhe FCC,
SKU: external battery charger-remax-mini Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Power Bank

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat