, , ,

Eyebrow Trimmer – Epilator DSP


1,500L

EYEBROW TRIMMER – EPILATOR DSP

Epilator elektrik për vetullat, pa dhimbje dhe ne nje kohe te shkurter.

Jepini vetullave formen qe keni deshiruar gjithmone.

Mbani look-un tuaj perhere te kuruar. Fale dizajnit te tij, eshte shume praktik per ta pasur ne cdo moment me vete.

I heq vetullat me nje kalim edhe per nje kohe te shkurter  disa sekonda.

Praktik edhe komod ne perdorim. Punon jo vetem  ne lekure te thate por edhe te lagur.

I pershtatshem per cdo lloj lekure, nuk irriton dhe nuk le shenja. Lekura juaj do jete e bute dhe e lemuar.

Karakteristika

Epilator per vetulla DSP

Model 70118

Me ndricim 

I pershtatshem per cdo lekure

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

 

 

SKU: 6971324569297 Kategori: , , ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat