,

Fast Car – Makine loder per femije


1,190L

FAST CAR – MAKINE LODER PER FEMIJE 

Makine e shpejte ne formen e nje Lamborghini me dizajn shume interesant. 

Hap deren automatikisht, kur has ne pengese ndryshon drejtimin e udhëtimit.

I prodhuar  nga material plastike miqesore me mjedisin, jo toksik rezistent ndaj goditjeve apo gervishtjeve.

Ngjyrat e gjalla stimulojnë zhvillimin vizual. Perdoret lehte nga femijet mbi 3 vjec.

Makine loder me detaje unike për vogelushet  qe duan makinat. 

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

SKU: i2010070 Kategori: ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat