,

Fast Rechargeable Huawei U8825 Battery – Version origjinal


 • Brandi: Huawei
 • Lloji: Lithium Battery
 • Tensioni  3.7V
 • Kapaciteti: 1350mAh
 • Rimbushese
 • Madhesia: 51.4 x 51 x 5.2mm

990L

 Huawei U8825 – Battery

Fast Rechargeable Huawei U8825 Battery – Version origjinal

 • Teknologji e rimbushjes se shpejte: Karikohet shpejt dhe konsumohet ngadale
 • Kontrolli i rrepte i cilesise dhe materiali i qendrueshem rrisin jetegjatesine e kesaj baterie
 • Ofron burime te shkelqyera dhe te vazhdueshme te energjise per pajisjen tuaj
 • E integruar me microchip dhe PCB ne brendesi, ajo eshte e mbrojtur nga rryma e kunder, shkarkimet elektrike, temperatura, tensioni i larte, qarku i shkurter etj
 • E qendrueshme dhe jetegjate
 • Ideale per personat qe e perdorin telefonin per nje kohe te gjate

 

SKU: bateri-huawei-U8825 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat