,

Fast Rechargeable LG KS 600 Battery – Bateri rezerve Online


Brandi: LG

Lloji: Lithium Battery

Tensioni  3.7V

Kapaciteti: 2300mAh

Rimbushese: Po

590L

LG KS 600 – Battery

Fast Rechargeable LG KS 600 Battery – Bateri rezerve

  • Projektuar me teknologjine e rimbushjes se shpejte
  • Kontrolli i rrepte i cilesise dhe materiali i qendrueshem rrisin jetegjatesine e kesaj baterie
  • Karikohet shpejt dhe konsumohet ngadale
  • Ideale per personat qe e perdorin telefonin per nje kohe te gjate
  • Certefikuar nga CE
  • Ofron burime te shkelqyera dhe te vazhdueshme te energjise per pajisjen tuaj
  • E integruar me microchip dhe PCB ne brendesi, ajo eshte e mbrojtur nga rryma e kunder, shkarkimet elektrike, temperatura, tensioni i larte, qarku i shkurter etj
SKU: bateri-LG-KS600 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat