, , ,

Fast wireless charger 6 ne 1


2,900L

FAST WIRELESS  CHARGER 6 NE 1

Pajisja e karikimit pa fisha mund të karikojë deri në 6 pajisje në të njëjtën kohë, i cili është kombinimi perfekt i  Apple Watch, iPhone dhe  AirPods.

Suporton karikimin e iPhone 11 11 Pro 11 Pro Max XS MAX XR 8 X 8 8 Plus Samsung Galaxy S9 + S9, note 9, 8 S8, S8 + s7, S7 edge, S6 edge +  dhe telefona të tjerë të pajtueshëm.

Teknologjia unike e mbrojtjes inteligjente me shumë funksione siguron kontrollin e temperaturës, mbrojtjen nga mbitensioni, parandalimin e qarkut të shkurtër etj.

Eshtë pajisja më e përparuar e monitorimit të sigurisë  që mbron Airpods ose Apple Watch dhe telefonat tuaj nga mbingarkesa, nga shkarkimi, mbinxehja dhe qarku i shkurtër.karikues i jashtem 6ne1 online ibuy al

I perbere nga material silikoni cilesor qe nuk do te demtoje apo gërvishte pajisjet tuaja.

I lehtë në përdorim dhe menaxhim.

Porte hyrese micro usb,  lightning  dhe usb type-c.

Shmangni perdorimin e fishave dhe rrjetat e kabllos së karikimit dhe bëni karikimin e pajisjeve me te lehte me kete Charger Dock 6ne1.

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat