-31%
,

Filter uji – Water Purifier Environmet Friendly Produkt Online


  • Paketimi i Water Purifier Environmet Friendly vjen me 3 nyje te ndryshme rubineti ne menyre qe te pershtaten me lloje te ndryshme te rubinetave qe ju keni ne shtepi
  • I thjeshte per tu instaluar
  • Perdor Tourmalinen per te filtruar ujin – (trumalina eshte nje gur i cmuar natyror, mineral silikat kristal i perbere me elemente si alumini, hekuri, magnezi, natriumi dhe litiumi Ky lloj minerali eshte ideal per ndertimin e filtrave
  • Largon: ndryshkjet, parazitet, krimbat, klorin e mbetur, algat, jonet e metaleve te rende, ndotesit organike etj.
  • Ndertuar me materiale ekologjike me mjedisin

1,390L 2,000L

Filter uji – Water Purifier Environmet Friendly Produkt Online

Filter uji – Water Purifier Environmet Friendly per ujin cilesor ne shtepi

Filtroni ujin e shtepise dhe kujdesuni per shendetin e femijes suaj dhe vetes

Uji i blere nuk eshte shumefunksional, thjesht mund ta pini por nuk mund te lani frutat, perimet, ushqimet e ndryshem, dhe gjithcka tjeter konsumoni

E pajisur me fisheke filtrimi qeramike, Water Purifier pastrohet lehte dhe pa mundim

Ideal per gatim, pergatisni ushqime te shijshme dhe te shendetshme duke eleminuar cdo papasterti

I testuar per cilesine e larte te ujit te filtruar

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: Filter uji-Water Purifier Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Filter Uji

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat