,

Filter uji – Water Purifier – Filtrues per ujin – Bli Online


  • Filtron 300 litra uje çezme
  • Redukton rriskun e sëmundjeve gastrointestinale
  • Instalohet lehte ne rubinetin ekzistues
  • Permireson ndjeshem shijen e ujit
  • Cilesi e garantuar

1,790L

FILTRUES UJI

Filter per ujin per ta vendosur ne kuzhine tuaj. Per te gjithe ju qe deshironi te keni nje jete te shendetshme e te sigurt qe mos te harxhoni me shpenzime te teperta per te blere uji neper dyqane. Ky produkt ju ndihmon qe te eleminoni te gjitha papastertite qe sjell uji nepermjet cezmave.

Ju ndihmon qe te eleminoni klori, ndryshkun, parazite, alagat, bateriet, metalet e renda, komponimet organike dhe qindra substanaca te tjera te demshme per shendetin tuaj.

Ky filtruese ofron nje uje te paster per te gatuar ose per te lare ushqime te ndryshme.

FILTER UJI

Ky filter uji ben te mundur thithjen edhe eleminimin e aromave dhe shijeve te pakendshme. Nuk eshte e nevojshme qe te harxhoni energji elektrike pasi perdoret pa energji elektrike.

Filtron rreth 300 litra uji cezme duke reduktuar shijen edhe papastertite qe vijne nga tuabcionet e ujit. Me nivele te shumta te filtrimin per eleminimin e papastertive

SPECIFIKAT

  • Pastrim i thelle i ujit te pijshem
  • Me nje sistem te filtrit te ujit pa BPA i cili eshte treguesi me i mire per jetegjatesine e tij
  • Mund ta instaloni fare lehte
  • Nuk punon me rryme elektrike

Bli Online ne iBuy.al dhe paguaj ne dorezim.

SKU: ECC-20620-15 Kategori: ,
Pesha1 g/kg
LLoji

Filter Uji

color

White

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat