Fire Truck Kids- Zjarrfikese per femije


1,190L

FIRE TRUCK KIDS – ZJARRFIKESE PER FEMIJE

Kamion loder ne formen e nje zjarrfikese ne ngjyre te kuqe do te jete lodra e preferuar e femijeve.

E pershtatshme per djem mbi 3 vjec, kjo loder fantastike do te mbaje gjalle interesin per te luajtur dhe zhvilluar imagjinaten.

Nje dizajn shume realist, material miqesor me mjedisin me cilesi te larte qe nuk demtohet lehte.

Ka opsionin e muzikes qe do e beje akoma me terheqese per vogelushet tuaj. Punon me bateri.

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

SKU: i2010061 Kategori:

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat