,

First Austria 5170 – Termus me kapacitet 40 L – Me kualitet te larte


 • Kapacitet deri ne 40 litra
 • Me nje fuqi 58 W
 • Ideal per ushqim të ngrohtë dhe te ftohte
 • Me drita treguese LED
 • Shume praktike dhe mund te merret me vete kudo

9,490L

TERMUS FIRST AUSTRIA

Termus per ushqime te ngrohta edhte ftohte.

Termus First Austria eshte nje produkt me shume kualitet te larte eshte i domosdoshem per te mbajtur ushqimet tuaja te freskta me nje temperature te duhur. Ky produkt eshte gjendje qe ti mbaje produktet ushqimore ne menyre te ngrohte ose te ftohte duke i ruajtur te gjitha vlerat ushqyese qe ato kane pa i humbur vlerat e tyre. Ne kete termues ju mund te mbani edhe pijet tuaja te fresketa e te ftohte njekohesisht por mund ta merrni me vete kudo qe shkoni neper udhetimet tuaja.

TERMUS PORTABLE 

Ky termus ka nje kapacitet shume te mjaftueshem per te organizuar cdo produkt ushqimore qe deshironi te merrni me vete. Me nje kapacitet rreth 40 liter ju do te arrini te keni te gjitha ushqimet tuaja te preferuara.

Ky termus portativ perdoret fal gazit Zyklopentan C5H10 keshtu qe nuk keni pse te shqetesoheni me per gjendjen e produkteve qe keni ne brendesi te kesaj pajisje. Ky produkt ben te mundur izolimin ne menyre te perkryer duke mbyllur kapakun sic duhet. Ju mund ta hapni kete termus ne dy pozicione duke zgjedhur menyren qe ju duket me e lehte.

I pajisur me driten LED e cila ju vjen ne ndihme per te kuptuar se ne cfare temperature do ta vendosni  termusin portable ku drita tregon temperaturen e nxehte kurse drita jeshile tregon anen e ftohjes.

Paisja eshte e perbere nga nje doreze qe ju vjen ne ndihme duke lehtesuar levizjen e ketij produkti i cili nuk ben asnje lloji zhurme.

 

SPECIFIKAT

 • Kapacitet deri ne 40 litra
 • Mban ushqimin tuaj të ngrohtë dhe te ftohte
 • Merr furnizim te energjise elektrike vetem nga  prizat 12 V dhe 230 volt
 • Kapakun  mund ta hapni ne dy pozicione
 • Doreze e pershtatshme per mbajtjen dhe mbylljen e kapakut
 • Drite LED e kuqe kur modaliteti eshte i nxehte dhe drita LED jeshile kur modaliteti eshte i ftohte
 • Shume praktike dhe mund te merret me vete kudo
 • Perbehet me gaz izolues Zyklopentan C5H10 per nje mbyllje me te mire te kapakut te tij
 • Ka nje depo për ruajtjen e kabllove te cilat mund t’i perdorni kur  t’ju duhen edhe sa here te jete e nevojshme
 • Fuqia: 58 W

Bli online ne iBuy.al dhe paguaj ne dorezim.

SKU: FA-5170 Kategori: ,
Pesha2 g/kg
LLoji

Termues

color

Green

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat