,

First Austria FA-5307 – Pllake elektrike per krepa


  • Pajisje per te pergatitur krepa te shijshme
  • Pastrohet shume lehte
  • Permasat : 33 X 31 X 6,5 cm
  • Indikatore tregues ndezjes dhe fikjes
  • Ngjyre e zeze

3,800L

PLLAKE ELEKTRIKE PER KREPA

Per te bere krepa ju nevojitet kjo pajisje ne te cilen mund te hidhni brumin e pergatitur nga ju. Kur e hidhni brumin ne keto pllaka elektrike ju ndihmon te bejne krepa ne vetem pak sekonda.

Kjo pajisje ngrohte shume shpejte dhe gjithmone ne temperaturen e duhur pa i djegur krepat qe deshironi te pergatisni me kete produkt.

PLLAKA PER PERGATITJEN E KREPAVE TE SHIJSHEM

Me kete pajisje ju nuk do te harxhoni shume kohe ne kuzhinen tuaj pasi keto pllaka elektrike do te nxehen shume shpejt.

Me kete pllake elektrike mund te kurseni dhe nuk mund te beni asnje rremuje ne kuzhine tuaj. Mund te pergatisni brumi pa perberes te tjere si vaji apo gjalpi edhe ne kete menyre krepat perseri do jene te shijshme.

Perbehet me nje indikatore me drita LED te cilat ju ndihmojne te gatuani krepat ne cdo moment dhe ne temperaturen e duhur.

Pllakat nuk lejojne ngjitjen edhe djegien e brumit qe keni hedhur ne kete produkt. Beresin e krepave mund ta kontrolloni nepermjet butonit te gjendur ne te kur fillon dhe mbaron gatimin.

SPECIFIKATFirst Austria FA-5307 beres krepash bli online iBuy.al

  • Me Fuqi 1000 W
  • Tensioni 220-240 V
  • Permasat : 33 X 31 X 6,5 cm
  • Pastrohet shume lehte

Bli Online ne iBuy.al dhe paguaj ne dorezim.

SKU: FA-5307 Kategori: ,
Pesha1.5 g/kg
LLoji

Pllake elektrike

color

Black

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat