, ,

Fishe Aux 1000 mm – Bli Online


990L

FISHE AUX 1000 MM – BLI ONLINE

Fisha konvertueset  av10172  në 3.5 mm me 2 lidhje.

Ndihmon për të lidhur drejtpërdrejt pajisjet Ios me pajisjet audio pa kërkuar fisha apo pajisje  shtesë.

Shijoni muzikën tuaj pa mundim me një kabllo konvertues Lightning në 3.5 mm.

E pershtatshme për iPhone 7 / 7plus / 8 / 8plus / X, për iPad, etj.

Sistemi i mbështetjes: Për iOS 11 e lart.

Kjo fishe ju ndihmon të lidheni me më shumë pajisje audio, jo vetëm në kufje, por edhe me altoparlantë portabël.

Altoparlantë makinash të përshtatshëm me hyrje Aux, në mënyrë që të mund të shijoni muzikë kudo.

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

SKU: Fishe-Aux-1000-mm Kategori: , ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat