, ,

Adapter Type C ne Hdmi & VGA


1,600L

ADAPTER TYPE C NE HDMI & VGA

Adapter shumefunksional 2ne1 dhe me cilësi të lartë.

Dalja e dyfishtë: Sinjalet audio dhe video nga një PC e pajisur me një porte USB Type-C mund të nxirren njëkohësisht në një ekran, TV, projektor etj të pajisur me hyrje HDMI ose VGA.

Mbështetje 4K Max: Përshtatësi USB C në HDMI VGA mbështet rezolucionin e videos deri në (4K x 2K) në 3840 x2160P / 30Hz.

Ai suporton ekran të madh  TV ose ekran në përputhje me daljen 4K max.

Nuk ka nevoje per pajisje shtese, mund të përdoret lehtësisht vetëm duke futur kabllon.

Gjithashtu, furnizimi me energji i jashtëm është i panevojshëm, kështu që mund ta përdorni në vendin tuaj të preferuar.

Ekran multi: Mund ta hapni ekranin e kompjuterit në një ekran ose projektor me ekran të madh, të punoni në një hapësirë ​​pune me ekran të madh ose ta përdorni për prezantim me një projektor etj.

Ndërsa dy portat e daljes punojnë në të njëjtën kohë, rezolucioni më i lartë i daljes HDMI është 1080P.

Nuk kërkohet instalim , thjesht lidheni atë.

E shkëlqyer për zyra, konferenca, argëtim në teatër në shtëpi.

Specifikime:

Lloji i artikullit:Adapter USB  Type C në HDMI VGA

Rezolucioni: 4K

Gjatësia e linjës: 0.2m

Gjatësia e produktit: 136 mm

Lidhës:  USB Type-C – femër VGA HDMI

Rezolucioni maksimal i ekranit:

HDMI: 3840 2160 (30 Hz)

VGA: 1920 1200 @ 30 Hz


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

SKU: Adapter Type C ne Hdmi & VGA Kategori: , ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat