, , ,

Fishe Aux 34 Audio – Bli Online

earldom

500L

FISHE AUX 34 AUDIO – BLI ONLINE

Ze me kualitet te larte.

Pajisja perfekte per te degjuar muziken tuaj te preferuar.

Bërthama e pastër e bakrit dhe dy fole për transferimin me shpejtësi të lartë t të të dhënave, te cilat minimizojnë vonesën.

Rritni gjatësinë nga luajtësit audio te pajisjet e trasmetimit te audios me kete fishe   AUX, në rast se gjatësia e fishes nuk mjafton.

Kordoni i transferimit është bërë nga cilësi e lartë plastike anti-ngatërrese dhe rezistente ndaj perthyerjeve.

Për qëndrueshmëri të lartë dhe jetë të gjatë shërbimi. 

Gjatësia prej 1m është e mjaftueshme për të rritur distancën midis pajisjeve.

Rritni gjatësinë nga lexuesit audio për kufje, te pajisjet e transmetimit të audios në rast se gjatësia e telit nuk mjafton me kordonin AUX me dy drejtime.

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

 

brands

earldom

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat