,

Fishe Karikimi USB Lightning dhe Micro Remax

Remax

590L

Fishe Karikimi USB Lightning & Micro Remax RC 117i

Fishe Karikimi USB Lightning dhe Micro Remax

Marka : Remax
Modeli : RC117i
Dalje : 2.4A
Gjatesia : 1m
Materiali : Aliazh, TPU, PP
Pershtatet me pajisjet me porte lightning ose micro.
I sigurte per perdorim dhe me mbrojtje nga mbinxehja.
Mund te perdoret per karikim dhe transferim te dhenash.
Dizajn si suste per me teper hapesire.

 

SKU: Fishe-Karikimi-USB-Lightning-&-Micro-Remax-RC-117i Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Remax

LLoji

Fisha

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat