, ,

Fishe karikimi 3 ne 1 Awei CL-972

Awei

1,100L

FISHE KARIKIMI 3 NE 1 AWEI CL-972

Tre fisha per pajisje te ndryshme ne nje kabell te vetem duke kursyer shpenzime dhe me shume prakticitet.

Rezistent ndaj perdorimit afatgjate jo i lehte per tu keputur apo perthyer.

Transferimi i te dhenave eshte i qendrueshem dhe i shpejte me kete kabell.

Mund te karikoje 3 pajisje ne te njejten kohe, i lehte per t’u perdorur.

Specifikat :

-Materiali: TPE

-Nderfaqja: Type-C+8 Pin+Micro USB

-Rryma: 2.4-3A

-Marka ; AWEI

-Rryma USB-C: 120W


Blerje te sigurta dhe te shpejta ne Ibuy.al!

LLoji

Fisha, Fisha Audio

brands

Awei

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat