, ,

Fishe Remax Karikimi dhe trasnemtim GPLEX – Gold 1 meter

Remax

1,490L

FISHE REMAX GPLEX 1METER

Fishe Karikimi Remax GPLEX – Gold 1 meter | 3N1

Fishe USB  type c, mikro, lightning per te gjithe telefonat e prodhuar ne kohet e fundit. Gjatesia e tij 1 metra mundeson fleksibilitet ne perdorim.  I projektuar me  material teper cilesor dhe fleksibel, i durueshem, i pa ngaterrueshem gjate perdorimit. Cilesohet si nje kabllo i shpejte ne karikim dhe transmetim te dhenash.
 
Specifikimet | Fishe karikimi 
 
Marka: Remax
Modeli: RC-070
Lloji: Fishe Type c,  lightning, micro eshte e pershtatshme pothuajse per te gjithe telefonat e koheve te fundit.
Gjatesia: 1 meter
Dalja: 2.1A
Materiali: TPE
Ngjyra: Kafe, e zeze, gold.

Produkte te shumellojshme ne Ibuy.al | Dyqani juaj online!

 

SKU: fishe-gplex-remax-3-n-1 Kategori: , ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Remax

LLoji

Fisha

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat