, ,

Fishe Type C ne HDTV


1,290L

FISHE TYPE C NE HDTV

Përshtatës USB  Type-C në HDMI për lidhjen e një PC, laptop ose tablet në një monitor ose ekran me HDMI

Ky kabëll HDMI i tipit C  ju lejon të transferoni përmbajtje nga pajisja juaj në një ekran të jashtëm që pranon lidhje HDMI, të tilla si TV, Monitor, Projektor, etj.

Rezolucion deri në 4K (3840 x 2160 @ 30 Hz)

Specifika

Siguron audio dhe video HD  

Lidhni lehtësisht lidhësin Type-C në çdo pajisje që mbështet Type-C

Mbështet USB 3.1 dhe është i pajtueshëm me USB 2.0  

I pajtueshëm me Windows 10 / 8.1 / 8, Mac OS dhe Chrome

Lehtë për tu instaluar – Nuk kërkohet asnjë drejtues ose adaptor i rrymës  

Material aliazh alumini me cilësi të lartë.


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

SKU: Fishe Type C ne HDTV Kategori: , ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat