,

Flash per Telefonin – Mini Flash Camera Bli Online


Me bateri te integruar me kapacitet 200 mAh

Flash per telefonin mund te perdoret edhe si nje elektrik dore i thjeshte

Ideal per foto qe kerkojne ndricim

I ndertuar me 16 llamba me drita te forta LED

Ideal per selfiet qe keni enderruar

900L

Flash per Telefonin – Mini Flash Camera Bli Online

Flash per Telefonin – Mini Flash Camera Bli Online

Shkrepni foto te qarta, te pastra dhe me rezolucion te larte permes smartphonit tuaj pa qene  nevoja per nje aparat fotografik profesional

E lehte per tu vendosur dhe pershtatet lehte me cdo lloj telefoni

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: M-flash per telefonin-mini flash camera Kategori: ,
LLoji

Mini Flash Camera

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat