Flex Drain Stop Hair Catcher – Zhbllokues per lavamanet


  • Projektuar per lavamanet tuaj.
  • Mbledh cdo papasterti qe rrezikon bllokimin.
  • Materiali prej ABS + TPR.
  • Diametri i saj eshte 11 cm.
  • Instalohet lehte.
  • Gjendet ne ngjyre Gri.

590L

FLEX DRAIN STOP – ZHBLLOKUES PER LAVAMANET

Flex Drain Stop eshte nje paisje e cila vendoset mbi cdo lavaman ne shtepine tuaj edhe nuk lejon depertimin e papasterive ne te.

Ju mund te lani enet pa u shqetesuar tani pasi ai bene te mundur qe uji  i cili tashme kalon ne tuba mos te permbaje mbetje te cilat rrezikojne rrjedhsmerine e ujit ne to.

Perbehet nga materili i silikonit dhe kjo e bene te jete shume rezistente ndaj ujit apo temperaturave.

SPECIFIKATumbra flex drain store hair catcher lavaman bli online dyqan taxi

Ideuar per lavamanet tuaj me mase standarte.

Mbledh cdo papasterti apo floke te rene mbi te.

Materiali prej ABS + TPR.

Diametri i paisjes : 11 cm.

Instalohet lehte mbi lavaman.

Gjendet ne ngjyre Gri.

Bli Online ne iBuy.al | Bli Mire dhe Lire.

SKU: K-200720-118 Kategori:
Pesha0.4 g/kg
color

Gray

LLoji

Pastrues per lavamanet

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat