Flex Glue | Izolues per riparimin e objekteve ne shtepi


  • Riparon objektet e demtuara.
  • Aplikohet shume thjeshte.
  • Me mase te trashe.
  • Rezistente ndaj rrezeve diellore edhe ujit.

990L

FLEX GLUE – IZOLUES PER RIPARIM OBJEKTESH

FLEX GLUE është një izolues super i fortë, i gomuar, i papërshkueshëm nga uji dhe riparon pothuajse gjithçka.

Ai i bene te gjitha sendet e demtuara te kene te njejtin funksion si ne fillim.

Ai ngjitet mbi cdo siperfaqe te thate edhe te lagur.

Shume rezistente ndaj ujit edhe diellit.

Nuk krijon carje si ngjitesist e zakonshme por qendron njesoj sikur sapo ta keni aplikuar.flex seal ngjites dyer dritare shtepi bli online iBuy al

Nuk permban arome te pakendshme.

SPECIFIKAT

  • Riparon objektet e demtuara.
  • Aplikohet shume thjeshte.
  • Me mase te trashe.
  • Rezistente ndaj rrezeve diellore edhe ujit.

Porosit online ne iBuy.al | Bli Mire & Bli Lire.

SKU: K-200720-037 Kategori:
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Ngjites

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat