,

Flos dental i zgjerueshem GUM EXPANDING FLOSS

Sunstar

Nje fill dentar inovator qe zgjerohet per te hequr teresisht dhe butesisht pllaken midis hapesirave te ngushta dhe hapesirave te gjera.

1,200L

FLOS DENTAL I ZGJERUESHEM

Flos dental i holle dhe i zgjerueshem per tu futur midis dhembeve.

Ideal per njerezit me mishra dhe dhembe te ndjeshem.

Zgjerimi i fillit dentar arrin hapesira te ngushta nderdhembore dhe futet nen vijen e mishit ku zgjerohet, duke e bere ate ne gjendje te arrije te pastroje siperfaqe me te gjera midis dhembeve dhe mishrave.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al

SKU: 0070942302401 Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Sunstar

color

E bardhe

LLoji

Flos

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat