Foldable Dirty Clothes Basket – Kosh per te vendosur rrobat


 • Materiali: Plastike
 • Mund ta perdorni per rrobat, lodra, libra etj
 • Teper rezistente
 • Pesha: 390g
 • I disponushem ne ngjyre te bardhe

1,400L

KOSH PER RROBAT

Ky kosh eshte i domosdoshem per ta pasur ne ambjentin e shtepise, me nje material te qendrueshem e teper rezistent i cili nuk demtohet nga pasjisje e tjera. Teper praktik dhe funksional per te parandaluar ererat e keqija dhe  mundeson ajerosjen e rrobave tuaja.

Me nje komoditet per te mbledhur edhe per t’i vendosur ne menyre te rregullt rrobat e palara.

Me nje material PP ku mund ta palosni e ne kete menyre kurseni shume hapesire ne shtepi.

Me nje dizajn portable e me nje doreze per ta transportuar kudo  ku mund ta perdorni per sistemimin e lodrave apo akesoreve te tjere.

SPECIFIKAT Kosh portativ per te vendosur rrobat bli online iBuy.al

 • Material prej plastike te nje cilesie teper te larte
 • Perdoret per te organizuar rrobat, libra, lodra, produkte ushqimore etj
 • Rezistente ndaj mjedisit
 • Pesha prej 390g
 • Gjendet ne ngjyre te bardhe
 • Permasat : 27.5 * 16.5 * 46cm

Bli Online  iBuy.al dhe paguaj ne dorezim.

SKU: ECC-20620-045 Kategori:
Pesha0.6 g/kg
LLoji

Kosh rrobash

color

White

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat