Food Dog Bowl – Tas Ushqimi Per Kafshet


 • Me nje material plastike ABS
 • Kapacitet 460ml
 • Me diameter 20.2cm dhe lartesi 3.9cm
 • Mund ta lani lehtesisht
 • Shume praktik dhe i lehte ne perdorim

990L

TAS USHQIMI PER KAFSHET

Tas per ushqimin e kafsheve te shtepise qe mund te hane shume rehat ne produktet e tyre. Me ket tas ju mund te kontrolloni ushqimin qe duhet t’i jepni kafshes tuaj, ku mund te llogarisni vaktet ne kete menyre nuk shtojne kile te teperta.

ME DIZAJN MODERN E CILESOR

Ky tas ka nje dizajn teper modern qe mundeson qe kafsha shtepiake te afrohet sa te hidhni ushqimin ne kete pasjisje te bukur. Ne kete tas mund te hidhni edhe ushqime te ndryshme nga njera-tjetra ku kafshet tuaj mund te hane ne menyre te shendetshme edhe jo te shpejte te gjitha produktet pa ju shkaktuar fryrje te ushqimit.

Ne formen e nje lule per ushqyerjen e kafsheve qe mabn deri ne dy gota ushqim e cila ka nje material plastik pa toksina te cilat mund te demtojne kafshen tuaj.

SPECIFIKAT

 • Mund ta merrni me vete pasi eshte peshe e lehte
 • Kapaciteti: 460ml
 • Diametri i tasit: 20.2cm
 • Material plastike ABS i cilesise se larte, pa toksina
 • Pastrohet lehte
 • Dizajn ne forme lule

Bli Online ne iBuy.al dhe paguaj ne dorezim.

SKU: tas ushqimi per kafshet Kategori:
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Tas ushqimi

color

Pink

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat